PDA

دیدن نسخه کامل : -.- نحوه ی مصرف پروتئین و آمینو -.-

صفحه ها : [1] 2 3 4

victor
06-20-07, 11:54
من يه سوال در مورد پروتين هاي شركت پويان داشتم.ايا اين شركت خوب هست يا نه و massiv whey ان چه طور است؟

فرهاد
06-20-07, 14:07
من آمینو رو بر اساس برنامه و روزی 9 عدد استفاده کردم ولی هیچ تاثیری ندیدم
به نظرم به گلوتامین بیشتر فکر کنید....شنیدم 70٪ عضله از گلوتامین میباشد ...شنیده ام

M&P
06-21-07, 10:06
مصرف امینو ها معمولا در دوره های کات استفاده میشود به نظر من از Whey استفاده کنید بهتر نتیجه میگیرید البته برای نتیجه گیری بهتر از Bcaaهم استفاده کنید

armiin
06-21-07, 11:33
اگر ميخواين از آمينو نتيجه بگيرين حتي اگر بهترين نوعش باشه حد اقل روزي 20 تا شايد يك چيزي بشه.

mostafait
06-22-07, 12:01
دوستان من برای یادگیری این سوال را کرده ام.

که چگونه باید مصرف کرد؟
برای مثال مصرف آمینو به چه صورتی است؟!

هفته ی اول چه تعداد و در چه زمانهایی؟
هفته ی سوم و ...

برای پروتئین هم به همین صورت!
-----------------------------------------------------
دوستان گرامی شما به من طوری آموزش بدهید که من اگر کسی را دیدم بتوانم به او بگویم که چگونه مصرف کند!

armiin
06-23-07, 23:19
دوستان من برای یادگیری این سوال را کرده ام.

که چگونه باید مصرف کرد؟
برای مثال مصرف آمینو به چه صورتی است؟!

هفته ی اول چه تعداد و در چه زمانهایی؟
هفته ی سوم و ...

برای پروتئین هم به همین صورت!
-----------------------------------------------------
دوستان گرامی شما به من طوری آموزش بدهید که من اگر کسی را دیدم بتوانم به او بگویم که چگونه مصرف کند!

دوست من آمينو دارو نيست كه دز مصرفش رو از اول كم و تا زياد كني. معمولش 3تا 6 تا نيم ساعت قبل از تمرينو 6 تا بعد از تمرين. قبل از خواب هم 3 تا 6 عدد.

صبح ها هم 3 تا 6 تا خوبه . من خودم هميشه تو جيبم چند تا آمينو هست تا يك گشنم ميشه چند تا ميخورم. :drunk:

صادق سلامی
10-08-07, 01:26
وی با آمینو نمی خورند دوست من. اگه دوره حجم هستی وی اگه کات هستی آمینو. وی رو روزی سه وعده یکی سر صبح و یکی پس از تمرین و یکی هم شب قبل خواب با شیر

pourrahmat
10-08-07, 01:34
دست درد نكنه نجاتم دادي.
حالا اين ******** وي هر وعده چند پيمانه بايد باشه.

Rohham66
04-09-08, 22:07
آقا من 3 روزه پروتین استفاده می کنم(کربو بالا)به همراه آمینو...
حالا بهم گفت آقای رضایی که 2تا آمینو صبح،2 تا قبل و 2 تا بعد تمرین از هفتهی دوم هم 6 تا رو به 9 برسونم...
بعد پرتین هم که دارم یه پیمونه صبح،یکی قبل و یکی بعد تمرین...
من دنبال اینم که 4 5 تا وزن بیارم و نگهش دارم...همین...
حالا دوستان کسی می تونه بگه که نحوه ی مصرفم الآن درست یا چی جوری بهتر؟؟؟؟
ممنون.

mostafait
04-10-08, 08:35
دوستان من دوباره کل تاپیک رو از اول تا اینجا خوندم!

و به این نتیجه رسیدم که پودر پروتئین رو باید روزی چهار وعده:
اول صبح.45 دقیقه قبل تمرین.بعد تمرین.قبل خواب با شیر.
و وی را هم 3 وعده در روز:
اول صبح.قبل تمرین.قبل از خواب با شیر.

دوستان اگر امکان دارد بگویید که این نتیجه گیری درست است یا اینکه مصرف وی با پودر پروتئین فرقی ندارد؟!

راستی شما میگید به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن 2 گرم!حالا برای مثال یک شخص 70 کیلویی روزی باید 140گرم پروتئین مصف کنه یا هر وعده؟!

ohum
04-10-08, 09:02
دوستان من دوباره کل تاپیک رو از اول تا اینجا خوندم!

و به این نتیجه رسیدم که پودر پروتئین رو باید روزی چهار وعده:
اول صبح.45 دقیقه قبل تمرین.بعد تمرین.قبل خواب با شیر.
و وی را هم 3 وعده در روز:
اول صبح.قبل تمرین.قبل از خواب با شیر.

دوستان اگر امکان دارد بگویید که این نتیجه گیری درست است یا اینکه مصرف وی با پودر پروتئین فرقی ندارد؟!

راستی شما میگید به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن 2 گرم!حالا برای مثال یک شخص 70 کیلویی روزی باید 140گرم پروتئین مصف کنه یا هر وعده؟!

اینجا تاپیک رو هم ببین
http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=258&page=1

mehdir88
04-10-08, 11:22
شما وزنتو نوع پودرتو بقیه چیزارو بگومه بهتر بشه کمک کرد .

Ali Pakdel
04-10-08, 16:37
آقا من 3 روزه پروتین استفاده می کنم(کربو بالا)به همراه آمینو...
حالا بهم گفت آقای رضایی که 2تا آمینو صبح،2 تا قبل و 2 تا بعد تمرین از هفتهی دوم هم 6 تا رو به 9 برسونم...
بعد پرتین هم که دارم یه پیمونه صبح،یکی قبل و یکی بعد تمرین...
من دنبال اینم که 4 5 تا وزن بیارم و نگهش دارم...همین...
حالا دوستان کسی می تونه بگه که نحوه ی مصرفم الآن درست یا چی جوری بهتر؟؟؟؟
ممنون.

پروتیین رو صبح، قبل و بعد از تمرین، شب با شیر بخور
آمینو را یا نخور، یا روزی دست کم 15 تا بخور. 20 30 تا بخوری چه بهتر. آمینو را الان نخور. وقتی پروتیینت تموم شد، بعد بخور.

بهبود سلامي
05-06-08, 12:10
اگه توصیه کردن هم نخور من انواع آمینو را تست کردم و در هر دوره یک وعده صبح ناشتا خوردم اینگار تو معدات بمب منفجر کرده اند احساس بدی است

Ali Pakdel
05-06-08, 13:04
من ناشتا می خورم، توپ بهم انرژی میده. معده من سنگ رو هم اگه آسیاب کنم با آب بخورم، پس نمیزنه.
گرنگی و ضعفم رو تا حدودی برطرف می کنه.

YOUnos
05-06-08, 14:57
من آمینوی 4600 ویدر (پویان) گرفتم 9 هزار تومان وزنم 85 هست دارم کات می کنم روزی چند عدد بخورم ؟

habib
05-06-08, 18:11
شما كه اينقدر در سايت هستيد و هر روز هم سر مي زنيد چرا رفتين اين مارك رو خريدين

YOUnos
05-06-08, 21:17
شما كه اينقدر در سايت هستيد و هر روز هم سر مي زنيد چرا رفتين اين مارك رو خريدين

من هم می دونم بهترین مارک همان 2222 هست ولی مربی ام گفت یا این مارک یا برنامه بی برنامه!!!!!!!!!

من اولبن بارم هست آمینو می خرم فعلا از این شروع کردم تا بعد در ضمن بهم گفت روزی 6 عدد

حالا حبیب جون روزی چند عدد؟

تندر
05-06-08, 22:16
به ازای هر پاند(453 گرم) بدن یک مرد به .08 تا 1 گرم پروتئین احتیاج داره ، که برای ورزشکار ها تا 1.5، 2 گرم در هر پاند می شود افزایش داد
یعنی یک آدم 70 کیلوئی154 گرم تا230 گرم احتیاج به پروتئین داره در طول روز
اما باید چیزی خدود نصف این رقم را باید به دست بیاورد ، چرا که خیلی از جیز ها مثل نان هم دارای پروتیئن (هر چند پروتئین نه چندان مرغوب) هم هستند ، پس شما به فکر تامین چیزی خدود 50 تا 100 گرم پروتئین کمکی(آمینو ) برای تامین بدنت باش

habib
05-06-08, 22:17
من حالا دارم پرولب مي خورم روزي 10 عدد البته 114 كيو وزن دارم وپروتئين هم در طول روز مي خورم

انشا الله معجزه مي شه وشما هم نتيجه مي گيريد

من جاي شما باشم اگر فقط آمينو مي خوريد روزي تا 15 تا هم مي توني بخوري

تندر
05-06-08, 22:37
تصحیح می کنم 1.2 تا 1.4 گرم پروتئن به ازای هر پاند برای شما که مبتی هستی کافیه
Table 2 Daily protein needsType of training Daily Protein
requirements per
kg body weight (g)
Sedentary 0.75 - 0.8
Endurance athletes - moderate to heavy training 1.2 - 1.4
Strength and power athletes 1.4 - 1.8
Athletes on a fat loss program 1.6 - 2.0
Athletes on a weight gain program 1.8 - 2.0

از سایت
http://www.sncdirect.com/guides/protein-buyers-guide.html

overgod
06-10-09, 13:35
سلام میخواستم بدونم بیشترین زمانی که بدن یه پودر پروتیینی احتیاج داره کیه مرسی

tavakkol23
06-10-09, 16:22
سلام میخواستم بدونم بیشترین زمانی که بدن یه پودر پروتیینی احتیاج داره کیه مرسی
دوست عزیز ,اگر تنها یک وعده نظرتان باشد .بعد تمرین بهترین زمان هست. موفق باشید.

حسین موسوی
06-10-09, 18:09
صبح و بلافاصله پس از بيدارشدن از خواب و پس از تمرين وشب قبل از خواب همراه با شير در اين 3 وعده استفاده ازپروتئين لازم است

KEVIN IROONI
06-10-09, 19:20
مجله فلکس:
http://i41.tinypic.com/2laet02.jpg

نشریه پزشکی بین المللی:
http://i39.tinypic.com/21oy9dy.jpg

Ali Pakdel
06-11-09, 11:18
پس چربی کو؟!؟!؟

تندر
06-11-09, 13:23
معمولاً وعده های غذائی ، خود به خود توشون چربی هم هست ....

KEVIN IROONI
06-11-09, 13:37
بهتره از مکمل های که چربی اشباع شده داره و یا ماهی استفاده بشه.

حسین موسوی
06-11-09, 16:21
مثل چي ؟

KEVIN IROONI
06-11-09, 18:23
دکتر جون گیر دادی ها.
Syntha-6

حسین موسوی
06-11-09, 20:20
خوب ندانستن عيب نيست نپرسيدن عيب است

farzinsos
07-03-09, 11:19
سلام من پروتئین مسیو وی گرفتم
میخوام وزنم و افزایش بدم وزنم 62 و قد188
چطور بایداز این پروتئین استفاده کنم؟

tavakkol23
07-03-09, 22:47
سلام من پروتئین مسیو وی گرفتم
میخوام وزنم و افزایش بدم وزنم 62 و قد188
چطور بایداز این پروتئین استفاده کنم؟
آقایfarzinsos به سایت خوش آمدید, این تاپیک مسیو وي (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=479&highlight=%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A6%DB%8C%D9%86+%D9%85%D8%B3%DB%8C%D9%88) , جواب سیوالتان آنجا هست , سر افراز باشید.

lvlohammadreza
11-03-09, 23:47
دوستان عزیزم

من برای کسب حجم و عضله خشک ، به پیشنهاد یکی از دوستان پروتئین وی و آمینو مایع ( Twinlab ) تهیه کردم ، با توجه به اینکه این آمینو در هر سروش 5 گرم پروتئین داره ، وزنم 78 و قدم هم 180 هست ، حالا سئوالی که مطرح هست اینه که این دو رو چه جور مصرف کنم ؟ و سئوال مهمتر اینکه آیا در روز های استراحت هم باید این دو مصرف بشن یا نه فقط 4 روز از هفته که تمرین باشگاه دارم ؟ و سئوال آخر اینکه زمان انجام ورزش های هوازی مثل دوچرخه سواری یا دویدن ، برای جلوگیری از سوخت عضلات نیاز به مصرف این مکمل ها هست اگه آره به چه شکل ؟

یک دنیا ممنون

behkar5
11-03-09, 23:57
دوستان عزیزم

من برای کسب حجم و عضله خشک ، به پیشنهاد یکی از دوستان پروتئین وی و آمینو مایع ( Twinlab ) تهیه کردم ، با توجه به اینکه این آمینو در هر سروش 5 گرم پروتئین داره ، وزنم 78 و قدم هم 180 هست ، حالا سئوالی که مطرح هست اینه که این دو رو چه جور مصرف کنم ؟ و سئوال مهمتر اینکه آیا در روز های استراحت هم باید این دو مصرف بشن یا نه فقط 4 روز از هفته که تمرین باشگاه دارم ؟ و سئوال آخر اینکه زمان انجام ورزش های هوازی مثل دوچرخه سواری یا دویدن ، برای جلوگیری از سوخت عضلات نیاز به مصرف این مکمل ها هست اگه آره به چه شکل ؟

یک دنیا ممنون
روزای استراحتم باید مصرف کنی.
نیم ساعت قبل هوازی 500 میلی گرم ویتامین c و 2-3 تا کپسول bcaa بوخور.

lvlohammadreza
11-04-09, 00:03
در مورد نحوه مصرف هم یه توضیح مختصر بدید کلی ممنون میشم ، از لحاظ زمان بندی مصرف پروتئین وی و آمینو مایع ، که باید چه زمانی در روز و آیا همراه باهم و یا نه ؟

behkar5
11-04-09, 00:09
در مورد نحوه مصرف هم یه توضیح مختصر بدید کلی ممنون میشم ، از لحاظ زمان بندی مصرف پروتئین وی و آمینو مایع ، که باید چه زمانی در روز و آیا همراه باهم و یا نه ؟
نحوه مصرف کلی :
1 اسکوپ صبح با شیر بی چربی. 1 اسکوپ نیم ساعت قبل تمرین با آب .1اسکوپ بعد تمرین با آب. اگه بخوای میتونی موقع خواب هم این معجون مورد علاقه منو بوخوری: شیر داغ+یه قاشق کره بادام زمینی+ یه قاشق کوچیک عسل+یه اسکوپ پروتیین.
در مو رد آمینو مایع هم میتونی یه سروینگ حیت تمرین بوخوری. کلا دم دستت باشه هر وقت یه جا گیر افتادی نمیتونستس غذا یا پروتیین بخوری یکم ازش سر بکش.

ZaL
11-23-09, 13:00
سلام خسته نباشید من یه پرومس از شرکت دوریان یتس گرفتم میخواستم بدونم نحوه مصرفش چه جوریه البته رو خودش نوشته که 2 پیمانه(50 گرم) را در 500 میلیلیتر آب یا شیر کم چرب حل کنیم و بعد بخوریمش 2 تا 3 بار در روز حالا لطف کنید و بگید که 50 گرم معادل چه چیزی و همچنین 500 میلیلیتر در ضمن من یه بار امتحانی توی آب حلش کردم ولی کامل حل نشد پودرش هم مثل خمیر البته قد یه نخود رو آب موند حالا منتظر جوابتون هستم. ممنون (یاحق)

ohum
11-23-09, 13:34
روش مصرف پروتئین (http://www.powerbuilding.ir/forums/*...ead.php?t=2876)

ZaL
11-23-09, 17:06
ممنون که جوابمو دادید ولی خرابه لینکش. این پیغام رو میده.

Not Found

The requested URL /forums/*...ead.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Babi Jackson
11-23-09, 17:15
ممنون که جوابمو دادید ولی خرابه لینکش. این پیغام رو میده.

Not Found

The requested URL /forums/*...ead.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

طریقه مصرف پروتئين (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=2876&highlight=%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81+%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A6%DB%8C%D9%86) http://www.powerbuilding.ir/forums/images/icons/icon14.gif

:thanks:

amir_2296
01-11-10, 00:20
سلام...من دفعه پيش يه سوال پرسيدم اما انگارتکراري بوده حذفش کردين و جواب ندادين...شرمند ** من کل اين تالار امينو رو خوندم اما نتونستم جواب سوال خودمو بگيرم..........اگه لطف کنيد جوابمو بدين..مرسي....... ..من 172 قدمه و 73 وزنمه ..پاهام نسبتا بزرگه اما بازو هام لاغره و شکم دارم هر کار ميکنم شکمم اب نميشه خيلي وقته شکم ميزنم...ميترسم چربي سوز بخورم کلا بدنم لاغر شه...يه امينو 2000 دارم اگه اينو بخورم ميتونم شکمو اب کنم .اگه با پروتين خالص باشه بهتره يا يه پروتين کربو دار يا کلا اول امينو بخورم بعدش برم سراغ پروتين يا برعکس؟

Bump: سلام...من دفعه پيش يه سوال پرسيدم اما انگارتکراري بوده حذفش کردين و جواب ندادين...شرمند ** من کل اين تالار امينو رو خوندم اما نتونستم جواب سوال خودمو بگيرم..........اگه لطف کنيد جوابمو بدين..مرسي....... ..من 172 قدمه و 73 وزنمه ..پاهام نسبتا بزرگه اما بازو هام لاغره و شکم دارم هر کار ميکنم شکمم اب نميشه خيلي وقته شکم ميزنم...ميترسم چربي سوز بخورم کلا بدنم لاغر شه...يه امينو 2000 دارم اگه اينو بخورم ميتونم شکمو اب کنم .اگه با پروتين خالص باشه بهتره يا يه پروتين کربو دار يا کلا اول امينو بخورم بعدش برم سراغ پروتين يا برعکس؟

هرکول
01-11-10, 01:08
آمينو چربي آب نميكنه ! شما پروتئين كربودار (گينر) مصرف نكن ! اگه كلا" بدنت چربي باشه چربي سوز لاغر ميكنه اما نه به اين راحتي !!!!! اگه منظورت اينه كه با برنامه و رژيم و مكمل چربي سوز ممكنه عضله از دست بدي ، بله اگه برنامه و رژيم غير اصولي داشته باشي ممكنه !
چون سوالت مربوط به اين تاپيك نبوده حذف شده ! شما هم سعي كن هر سوال رو تو تاپيك مربوطه مطرح كني ! چون عضو جديد بودي من هم زير سيبيلي ردت كردم !

ohum
01-11-10, 09:19
سلام...من دفعه پيش يه سوال پرسيدم اما انگارتکراري بوده حذفش کردين و جواب ندادين...شرمند ** من کل اين تالار امينو رو خوندم اما نتونستم جواب سوال خودمو بگيرم..........اگه لطف کنيد جوابمو بدين..مرسي....... ..من 172 قدمه و 73 وزنمه ..پاهام نسبتا بزرگه اما بازو هام لاغره و شکم دارم هر کار ميکنم شکمم اب نميشه خيلي وقته شکم ميزنم...ميترسم چربي سوز بخورم کلا بدنم لاغر شه...يه امينو 2000 دارم اگه اينو بخورم ميتونم شکمو اب کنم .اگه با پروتين خالص باشه بهتره يا يه پروتين کربو دار يا کلا اول امينو بخورم بعدش برم سراغ پروتين يا برعکس؟

امینو رو میتونی سه سروینگ ( طبق دستور مصرف کمپانی ) که اگه تمرینت سخت و همراه با هوارزی باشه که یه وعدش حین تمرین باشه
بهتره بین امینو و پروتئین با درصد بالا یکی انتخاب کنی و بهمراه رژيم غذایی و چربی سوز بخواستت برسی .

ERFAN MERCKX
03-23-10, 17:39
مصرفه پروتئین wpc بد از تمرین مشکلی داره؟ چون من ی wpi دارم که داره تموم میشه، ولی ۴ کیلو wpc دارم، میشه بد از تمرین همینو مصرف کنم؟

tavakkol23
03-23-10, 17:52
مصرفه پروتئین wpc بد از تمرین مشکلی داره؟ چون من ی wpi دارم که داره تموم میشه، ولی ۴ کیلو wpc دارم، میشه بد از تمرین همینو مصرف کنم؟
http://www.getprice.com.au/images/uploadimg/1027/350__1_WPC-Why-Protein.jpg
http://www.bulkpowders.com.au/communities/1/004/006/939/081/images/4526666485.jpg
دوست عزیز , بله می توانید استفاده کنید.
wpc یک منبع عالی پروتئین برای هر کسی که نیاز به پروتئین اضافی در رژیم غذایی خود از جمله افراد مسن است.

azizam_delbandam
04-05-10, 17:43
با تشکر از همه دوستان
من از پروتئین خبر دارم و زیاد توی بازار هست و با توجه از مطالب برداشتی من از منابع گوناگون مقدار مصرف پروتئین برای هر کیلو گرم 2.3 گرم پروتئین خالص هست که با توجه به نوع پروتئین و همچنین وزن خودتون می تونید اون مقدار پروتئین رو مصرف کنید.
پروتئین خالص هم برای دوران کات و مسابقه مصرف میشه برای موقعی که نمیخوایید حجم پیدا کنید ولی وی پروتئین(همتون میدونید ) مخلوطی از پروتئین اسید آمینه و کربو هیدارت و ..... هست و برای حجم خوبه
آ

bahman20
04-05-10, 19:44
با تشکر از همه دوستان
من از پروتئین خبر دارم و زیاد توی بازار هست و با توجه از مطالب برداشتی من از منابع گوناگون مقدار مصرف پروتئین برای هر کیلو گرم 2.3 گرم پروتئین خالص هست که با توجه به نوع پروتئین و همچنین وزن خودتون می تونید اون مقدار پروتئین رو مصرف کنید.
پروتئین خالص هم برای دوران کات و مسابقه مصرف میشه برای موقعی که نمیخوایید حجم پیدا کنید ولی وی پروتئین(همتون میدونید ) مخلوطی از پروتئین اسید آمینه و کربو هیدارت و ..... هست و برای حجم خوبه
آ
پروئتین استاد ریکاوری هستش،کمی تو قدرت هم تاثیر داره.

mani_foot
07-14-10, 12:02
دوستان امینو 2222 گرفتم روش حرفی از جویدنی... ننوشته ولی میگن باید جوید درسته؟!

bahman20
07-14-10, 23:43
تو جذبش تاثیر داره،میتونی قرص دو نیم کنی بعد بزنی تو رگ!