PDA

دیدن نسخه کامل : 1ad

عطا
06-25-07, 01:27
کسی در مورد این دارو چیزی میدونه ؟
من شنیدم یک پیش هورمونه که چندین برابر از تستوسترون قوی تره و عوارض کم تری هم داره :3zje3d3:

صادق سلامی
06-25-07, 02:06
1AD

هورمون هدف: 1-testosterone
درصد تبديل به هورمون هدف: بسيار زياد
تبديل به «دي هيدروتستوسترون»: اندک
تاثيرات استروژني: به هيچ وجه
اين پيش هورمون نيز ترکيبي است که منحصراً در فرم هاي خوراکي به بازار عرضه شده و بر خلاف ديگر پيش هومورن هايي که به هورمون هاي تستوسترون و يا ناندرولون تبديل مي شوند اين پيش هورمون براي تبديل شدن به هورمون هدفي موسوم به «1-testosterone» ساخته و طراحي شده است.
گفته مي شود که «1-testosterone» حدودا 700 برابر آنابوليک تر و قوي تر از خود تستوسترون بوده است. اين گفته را در آزمايشگاه ها مي توان تائيد کرد اما در عمل مي بينيم که اين ماده تنها اندکي قوي تر از «Nor-diol» ظاهر مي شود.
«1-testosterone» به هورمون استروژن تبديل نشده و از اين جهت تاثير منفي چنداني بر سلامت و بر پيشرفت هاي ورزشي ورزشکاران نداشته و موجب بروز عارضه نوک سينه در مردان و موجب بروز عارضه تجمع آب و چربي زايد در بدن ورزشکاران نيز نشده است.
نحوه تبديل شدن اين پيش ماده به «DHT» با ديگر پيش ماده ها تفاوت هاي اساسي دارد و به هيمن خاطر نيز اين پيش ماده نسبت به ديگر پيش ماده ها عوارض جانبي منفي کمتري داشته است. اما با اين وجود بايد به اين نکته نيز اشاره کرد که مصرف اين پيش ماده براي کساني که مستعد ريزش مو بوده و يا در معرض خطر بزرگ شدن پروستات قرار دارند توصيه نشده است.
زماني که پاي صحبت کساني که از اين پيش ماده استفاده کرده اند مي نشينيم، آنها تاثيرات اين ترکيب را با تاثيرات استروئيدهايي همچون: «trenbolone» و «Halotestin» مقايسه مي کنند.
اين پيش ماده را مي توان از موثرترين نوع اين دسته از ترکيبات دانست اما اين نکته را نيز فراموش نکنيد که مصرف آن با کم شدن ميل و قواي ******** در مردان همراه بوده است.
از ديگر عوارض منفي اين ماده نيز مي توان به قيمت بالاي آن اشاره کرد. به طوري که در برخي موارد خريد استروئيدها از خريد اين پيش ماده بسيار ارزان تر تمام مي شود.

منبع:
حقايقي در مورد استروئيدها (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=494)

عطا
06-25-07, 12:18
نام تجاری این محصول چیه و یا چه نامی به فروش میرسه و تو ایران گیر میاد؟
آیا با مصرف این دارو مصرف داروهای محافظت کننده از کبد و پرستات ضروریه ؟

Albert Dilanchian
09-20-07, 18:00
با سلام خدمت همه دوستان
تا چند ماه پیش میشد این محصول رو تو آمریکا سفارش داد ولی گویا در حال حاضر با این محصول مثل قوانین خود استروئید ها برخورد میشود و خرید و فروش و حمل آن در آمریکا ممنوع و جرم حساب میشود به این دلیل این مطلب رو با اطمینان عرض کردم چون سفارش این محصول رو برادرانم در آمریکا دادند و با خود شرکت سازنده هم گفتگو کردند .

mehramin
09-20-07, 18:06
من 4 سال پیش این محصول رو قیمت داشتم 120000 تومان بودش . فکر کنم 120 تایی بودش.

صادق سلامی
09-20-07, 18:22
با سلام خدمت همه دوستان
تا چند ماه پیش میشد این محصول رو تو آمریکا سفارش داد ولی گویا در حال حاضر با این محصول مثل قوانین خود استروئید ها برخورد میشود و خرید و فروش و حمل آن در آمریکا ممنوع و جرم حساب میشود به این دلیل این مطلب رو با اطمینان عرض کردم چون سفارش این محصول رو برادرانم در آمریکا دادند و با خود شرکت سازنده هم گفتگو کردند . دقیقا این همان چیزی است که کسی گوش اش به این حرف ها بدهکار نیست. همین dhea و کلا همه انواع پیش هورمون ها که روزگاری مکمل بودند امروزه در فهرست داروهای ممنوعه قرار دارند و دیگر هیچ مکمل سازی این محصولات را تولید و عرضه نمی کند ولی در تمام این کشور dhea های تولیدی Ultimat و دیگر کمپانی هایی که فقط و فقط مکمل های مجاز تولید می کنند به تازیخ تولید همین یکی دو هفته قبل عرضه می شود و قسم جلاله هم خورده می شود که صد در صد اصل است!!!

رضا.س
12-07-07, 20:12
میشه عکسش رو بزارید

emperor of body
03-12-09, 13:14
خوب حالا این 1ad گیر نمیاد.
خود هورمون مستقیم «1-testosterone‍‍‍ چی تو ایران هست؟