PDA

دیدن نسخه کامل : تیکه کردن شکم؟ چجوری؟

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

razmavar
07-17-10, 10:42
اینجا یک کتاب آموزشی شش تکه کردن شکم در 4 هفته بدون نیاز به باشگاه هستش
می تونید دانلود کنید و استفاده کنید
کتاب به زبان فارسی است با عکسهای رنگی
کتابچه آموزش تمرینات برای شش تکه کردن شکم (http://www.razmavar.com/download/book/download-stomach-book.html)

Ali Pakdel
07-17-10, 11:22
لینک دانلودش کار نمیکنه
بعضی وقتها هم فقط یه صفحه خالی میده

Omid1973
07-17-10, 14:23
لینک دانلودش کار نمیکنه
بعضی وقتها هم فقط یه صفحه خالی میده
سلام
احتمالا از Download Manager استفاده می کنید. بدون آن جواب می گیرید. من هم با IDM‌ همین مشکل رو داشتم، دکمه ALT رو نگه داشتم و اونو bypass کردم، مشکل حل شد.

edi
01-03-11, 15:38
سلام دوستان.
من عضو جديد هستم.ايشالا بتونم از تجربياتتون استفاده كنم.
من نزديك 4 ساله تمرين ميكنم.ولي حدود 2 سالو نيمه كه يه كم جدي تر به تمرينم ادامه ميدم.
وزن من اوايل 60 كيلو بود كه به هيچ وجه شكم نداشتم.
اما الان نسبت به قبل عضلات شكمم بهتر شده ولي روش چربي هم وجود داره كه نميذاره عضلاتش معلوم بشه.مخصوصا زير شكمم .
الان وزنم 74 و قدم 180 هست
اين رو هم بگم كه تمرينات هوازي رو تو اين چند سال انجام ندادم ولي شكم كار ميكردم
ميخوام تمرينات هوازي رو شروع كنم تو يه دوره 2 ماهه برا سيكس پك كردن به طور جدي ولي ميترسم صورتم خشك بشه وبرا بقيه بدنم مشكلي پيش بياد

ali_ch
01-03-11, 16:24
شما بدون هوازی شکم سیکس پک رو فراموش بکنین چون شکم رفتن فقط عضلاتو تقویت میکنه و چربی سوزی نمیکنه

amirbahador24
01-11-11, 12:49
سلام دوستان من 190 سانت و 84 کیلو هستم حدود 10 کیلو لاغر کردم من 3 ماه که دراز نشت حدود 150 تا و شنا می رم ولی عضلات روی شکمم ظاهر نمی شن لطفا راهنمایی کنید
در ضمن 3 ماه بدن سازی هم رفتم ایا بدنسازی بیشتر تاثیر داره یا این دراز نشت ها

Mermoh
01-11-11, 13:27
سلام دوستان من 190 سانت و 84 کیلو هستم حدود 10 کیلو لاغر کردم من 3 ماه که دراز نشت حدود 150 تا و شنا می رم ولی عضلات روی شکمم ظاهر نمی شن لطفا راهنمایی کنید

دراز و نشست با وزنه برو تا عضلات شکمت برآمده بشن . اونوقت اگه چربی شکمت کم باشه به خوبی نمایان میشه .

arnold 1
01-11-11, 13:34
حداکثر 2 بار در هفته شکم برو ......با وزنه برو تا نمایان بشن////////

amirbahador24
01-11-11, 13:42
چجوری با وزنه برم وزنه را کجا قرار بدم
راستی شنا تاثیری داره برای عضلات شکم
یک راه برای اب کردن سریع چربیها می گین
من ران های خیلی بزرگی دارم برای اب کردن انها یاید چکار کنم
و برای اب کردن پهلو

ali_ch
01-11-11, 13:48
ولی یه نکته که به نظرم اشاره نشد
آب زیر پوستی هستش که بدن چربی نداره ولی کات دیده نمیشه و دلیلش آب زیر پوستیه شما منظورتون از شنا همون شنای توی آبه یا حرکت پرس سوئدی که به شنا هم معروفه؟

amirbahador24
01-11-11, 13:50
آب زیر پوستی هستش که بدن چربی نداره ولی کات دیده نمیشه و دلیلش آب زیر پوستیه شما منظورتون از شنا همون شنای توی آبه یا حرکت پرس سوئدی که به شنا هم معروفه؟
شنا توی اب

Bump: یک راه برای اب کردن سریع چربیها می گین
و برای اب کردن پهلو

arnold 1
01-11-11, 13:53
شنا توی اب

bump: یک راه برای اب کردن سریع چربیها می گین
و برای اب کردن پهلو
باید حرکات پا رو 4*15 برید. استراحت بین ستها 15_30 ثانیه

amirbahador24
01-11-11, 13:56
ببخشید من زیاد از این 4*15 سر در نمی ارم میشه توضیح بدید

vir
01-11-11, 14:04
ببخشید من زیاد از این 4*15 سر در نمی ارم میشه توضیح بدید

15 تا تکرار میکنی چند ثانیه استراحت . دوباره 15 تا دیکه میزنی . باز استراحت دوباره 15 تای دیگه . یعنی 4 بار این 15 تا رو تکرار میکنی

vir
01-11-11, 14:14
چجوری با وزنه برم وزنه را کجا قرار بدم
راستی شنا تاثیری داره برای عضلات شکم
یک راه برای اب کردن سریع چربیها می گین
و برای اب کردن پهلو
یه وزنه مثل دمبل دستت میگیری پشت سرت میبری و نگه میداری طوری که ساعد دستات روی پیشونی باشه بعد کرانچ یا دراز نشست که میری اینجوری فشار بیشتری میاره به شکمت . البته مواظب باشی که با تمرکز روی شکم موقع بلند شدن از فشار روی گردنت کاسته بشه

اب کردن چربی فقط هوازی و وزنه . یعنی شما وزنه هاتو میزنی بعدش 20-30 دقیقه میدوی به صورت اینتروال یعنی مثلا 3 دقیقه تند میدوی 1 دقیقه تند راه میری .
برا پهلو ، کرانچ پهلو میری و یا دمبل پهلو
برای ران هم مثلا لانگز با دمبل خوبه . ولی خود به خود که هوازی انجام بدی کوچیک میشه در کنار وزنه های پا و ...

ali_ch
01-11-11, 14:19
ولی برای چربی سوزی وزنه تنها خوب نیست باید هوازی هم کار بکنین و هم چنین بگم چربی سوزی صبر میخواد ربی که مثلا در عرض 5-6 ماه جمع شده تو 1 هفته نمیره

zaniargh
01-11-11, 14:28
شرمنده مزاحمتان میرم
من هم در ناحیه شکم چربی دارم که وقتی تز دیوار بالا میرم خیلی سرعتم رو کند میکنه راهی برای آب کردنش در عرض 2 هفته هست میدونم باید هوازی کار کنم روزی چند ساعت صبح یا عصر

amirfriendship
01-15-11, 21:22
با سلام.من می خوام بدنم را به صورت بادی کلاسیک کنم.الان 83 کیلو وزنمه و 180 قد.می خوام اگه بشه اول بدن را به صورت فیتنسی کنم.بعد خشک بیام بالا.بالا تنه خوبی دارم.فقط کمی چربی البته نه به صورت حجیم روی شکم است.رژیمم کاملا درست داره پیش میره.گاهی یه تقلب کوچیک انجام میدم.
قبلا هم از داروهایی در مقاطع مختلف برای افزایش حجم استفاده کردم.مثل:وینس� �رول که عوارضش روپوستم زیاد بود و دیگه علاقه ای به استفاده ازش ندارم.پریموبو لان و سوستانون هم در قدیم استفاده شده.متاسفانه اوایل اکسی هم خوردم.
ممنون می شم یه برنامه با مکمل و دارو به من پیشنهاد کنید.ایا بدون استروئید می تونم اون جورکه می خوام بدن کات بشه؟
راستش چاق نیستم اما می خوام یک شکم فیتنسی بسازم.

Soldier
01-16-11, 02:57
شرمنده مزاحمتان میرم
من هم در ناحیه شکم چربی دارم که وقتی تز دیوار بالا میرم خیلی سرعتم رو کند میکنه راهی برای آب کردنش در عرض 2 هفته هست میدونم باید هوازی کار کنم روزی چند ساعت صبح یا عصر

شک نکن صبح اونم ناشتا 30 تل 45 دقیقه !

راستی یادت باشه زیر سازی و عضله سازی برای عضلات شکم خیلی به روند چربی سوزیت توی هوازی کمک میکنه ! و این فکرو از سرت بیرون که تنها با چربی سوزی شیکمت تیکه بشه حتما باید به عضلاتش حجم بدی

amirbahador24
01-23-11, 15:51
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم
من از مکمل های ال کارنیتین و هیدروکسیکات و افدرین و ارژنین و کافیئن می خواستم استفاده کنم
میخواستم ببینم این مکمل ها مشکلی ایجاد نمی کنن
ایا این مکمل ها از نظر پزشکی تایید می شوند
از کجا بفهمین که این مکمل ها اصل هستند
راستی از کلن هم می خواستم استفاده کنم مشکلی نداره

messi_68
01-23-11, 15:54
.مـکـمـل هـای چـربـي سوز - پایگاه تخصصی پرورش اندام و ورزش های قدرتی (http://www.powerbuilding.ir/forums/forum21.html)

amirbahador24
01-23-11, 16:08
اگه میشه بگید که این ها کنار هم مشکلی پیش نمی یاره یا عوارضی نداره

h_lichking
01-23-11, 22:25
آب زیر پوستی هستش که بدن چربی نداره ولی کات دیده نمیشه و دلیلش آب زیر پوستیه شما
میشه راجع به این مطلب بیشتر تضیح داده بشه،چون من دقیقا با این مشکل درگیرم،چه راهکاهایی وجود داره؟

messi_68
01-23-11, 22:37
اولين علتش ژنتيكه.
با كم كردن مصرف سديم.نوشيدن اب كافي(زياد تر از اون چيزي كه فكرشو ميكنيد) و م صرف بعضي مدرهاي طبيعي مثل كافيين ميشه كمي اين اب زير پوستيو تخليه كرد.تعريق هم تاثير گذاره.دويدن و كلآ ورزش كردن در محيط گرم.سونا و....

eighty
01-27-11, 14:01
من پارسال 56 كيلو بودم و الان 77 كيلو و 4-5 كيلو اين وزنم شكمه و پهلو! ميخوام يه مقداري آبش كنم حالا شيكمم 6 تيكه نشد هم مهم نيست فقط از حجم شكمم كم بشه! يك روز در ميون نيم ساعت دوچرخه بزنم كافيه؟ يا بكنمش هر روز؟ چقدري طول ميكشه اين اب شه حدودا؟

tavakkol23
01-28-11, 01:14
من پارسال 56 كيلو بودم و الان 77 كيلو و 4-5 كيلو اين وزنم شكمه و پهلو! ميخوام يه مقداري آبش كنم حالا شيكمم 6 تيكه نشد هم مهم نيست فقط از حجم شكمم كم بشه! يك روز در ميون نيم ساعت دوچرخه بزنم كافيه؟ يا بكنمش هر روز؟ چقدري طول ميكشه اين اب شه حدودا؟
خوب داداش اگر دیدی وزنتان پایین نمی آید، باید برنامه تان را تغییر دهید. فراموش نکنید برای وزن کم کردن باید بدن تان کمبود کالری داشته باشد. هرچه این کمبود بیشتر باشد، وزن بیشتری هم کم می کنید. متخصصین معمولاً توصیه می کنند که در هفته بیشتر از نیم یا یک کیلو وزن کم نکنید با این حساب در عرص یک ماه و نیم به هدف خود می رسید.

صادق سلامی
01-28-11, 02:44
برای اب کردن شکم هوازی قبل از صبحانه خیلی خوبه.

alirezarahi
01-28-11, 19:04
سلام من قدم 184 هست و الان 23 روز که تو رژیمم و از 83 کیلو شدم 75 کیلو
مکمل مصرفی بی سی ای ای هست
ولی یه مشکلی که دارم بغل شکم و زیر شکم دارم اصلا شلتر شده با اینکه هوازی زیاد کار میکنم و شکمم زیاد کار میکنم البته شکمم خطاش داره پیدا میشه ولی زیر شکمم و بغلاش زیاد تغییر نکرده
قهوه و چای ****** کی ا مصرف بشه بهتره؟
آیا مصرف کارنتین داروخانه ی تاثیری داره؟
آسپرین چی خوبه؟
سرکه سیب چی؟
کلا یه توضیح درباره اینا بهم بدین کدومو مصرف کنم چطوری مصرف کنم؟

amir sh
01-28-11, 20:17
کم کردن وزن زیاد در زمان کم پوست رو شل میکنه و به اصطلاح تر میکنه میاد پایین..
تو کل مکملات تو بی سی ای ای هست؟این که نشد ..مطمئنم اونو هم درست نمیخوری..جمع بزن ببین به 10 گرم در روز میرسه اصلا؟
کارنیتین داروخانه ای مایعش رو مصرف کردم 3 تومان بود..به صرفه نیست..
قهوه رو میتونی نیم ساعت قبل تمرین بخوری..
بخوای اینجوری ادامه بدی هم عضله هات میرن هم شل تر میشی

alirezarahi
01-28-11, 22:06
بی سی ای ای هم روزی 9 تا کپسول یکی قبل از صبحانه 4 تا قبل از تمرین 4 تا بد از تمرین
درباره بقیه چیزام که گفتم برام توضیح بده!!!
این کارنتین قرص شو از داروخونه خریدم 10 تاش 1000 تومن 250 هستش ماله شرکت شهر داروست آیا تاثیر داره بخورم؟
چطوری باید بخورم ؟

amir sh
01-28-11, 22:17
بخور..از هیچی بهتره..روزی 3 گرم ال کارنیتین طولانی مدت میتونه جواب بده..
برای تحلیل نرفتن عضلاتت الزاما گلوتامین و پروتئین مصرف کن..سعی کن 6 غروب به بعد مصرف کربو رو کم کنی..

amir sh
01-28-11, 22:19
طولانی مدت یعنی 3 ماه!!!..وگرنه روزی 4 5 گرم رو شاخت باس باشه ها!!

alirezarahi
01-28-11, 22:25
خوب این 3 گرم کیا مصرف شه همش قبل از تمرین؟

amir sh
01-31-11, 21:23
یه عد میگن قبل تمرین..یه عده میگن هر 6 ساعت

amirbahador24
02-03-11, 22:56
سلام دوستان من می خوام بدنم را تیکه تیکه کنم باید چکار کنم
بعد انرژی قبل باشگاه را از چی تامین کنم که چاق نشم

Soldier
02-03-11, 23:48
باید هوازی کار کنی ! مصرف پروتیینتو ببری بالا چربیاتو اب کنی حجم مناسب داشته باشی

2 سات قبل تمرین کربو هیدرات هایی مثل سیبزمینی ماکارونی و ....

mstak
02-04-11, 00:05

1: گلوکوز مصنوعی رو با فروکتوز طبیعی جایگزین کنید
2: روغن جامد و روغن های حاوی اسید های بی ارزش رو ز رژیمتون حذف کنید
3:موادی که جذب سدیم رو در بدن تسریع می بخشن از رژیمتون حذف کنید
4:گرسنگی کاذب رو با فیبر سبزیجات و میوه ها پر کنید
5: وعده های غذایی رو زیاد و در هر وعده کم مصرف کنید
6: مصرف کربوهیدرات رو از ساعت چهار عصر به بعد محدود کنید
و در اخر انرژی قبل تمرین رو با کربوهیدرات طبیعی(سیب زمینی- موز) تامین کنید
در پناه حق

Soldier
02-04-11, 00:15
چه موادی جذب سدیم رو میبره بالا؟؟

راستی موز غیر کربو قند هم داره به نظر من قبل تمرین خوب نیست بعدش بخور

mstak
02-04-11, 00:42
چه موادی جذب سدیم رو میبره بالا؟؟

راستی موز غیر کربو قند هم داره به نظر من قبل تمرین خوب نیست بعدش بخور

موز غیر از کربو قند هم داره/؟

کربوهیدارت ها
1: مونوساکارید ها : تک قندی ها>>>> گلوکوز- فروکتوز- گلاکتوز

2: دی ساکارید : دو قندی ها >>>>> ساکاروز یا لاکتوز (قند شیر)

3: الیگوساکارید :از 2 یا بیشتر مونو ساکارید تشکیل شدن

4: پلی ساکارید : بیشتر گلوکوز موجود از این نوع هست که ذخایر گلیکوژن بدن
با این دسه از قند ها احیا میشن

قندها رشته هایی از کربوهیدرات هستند منظور شما از قند ؟

احتمالا اشتباه تایپی بوده

در رابطه با سدیم : اصولا ( نه دقیقا) موادی که فشار خون رو بالا میبرن (نمک-نیترات) به زیاد شدن
سدیم کمک میکنند
در پناه حق

Soldier
02-04-11, 01:08
موز فروکتوز داره که کربو هیدرات ساده هست و زود جذب میشه و قند خون رو میبره بالا و با بالا رفتن انسولین قند خون هین تمرین افت میکنه که باعث خستگی میشه

amirbahador24
02-05-11, 21:25
دوستا من می خواستم 1 ماه بدنم را تیک تیکه کنم باید چه مراحلی را انجام بدهم

Soldier
02-05-11, 22:22
چند بار سوالت رو میپرسی؟ صفحه قبل رو بخون جواب داده شده !

در ضمت حتی اگه حجم مناسب هم داشته باشی 1 ماه نمیشه !

محمدرضا دبیرزاده
02-05-11, 22:29
یه حرکت با وزنه برای زیر شکم بگیداگه ممکنه ؟

Soldier
02-05-11, 23:09
من معمولا زیر شکمم رو با وزنه میزنم !! یه دمبل به پام اویزون میکنم خلبانی میرم! یا از بارفیکس اویزون میشم پام رو بدون اینکه زانوم خم بشه میارم بالا 90 درجه شه

یا میخوابم رو میز یه دمبل میگیرم بین پاهام پاهام رو صاف میکشم تا بالای شکمم بدون اینکه زانوم خم بشه

دوستان اگه حرکت دیگه ای هم بلدین به منم بگین

Arash-kooshki
02-05-11, 23:22
برای خشک کردن بدن تنها و تنها نکته ای که باید مد نظر قرار بگیرهرکه متاسفانه خیلی جدی گرفته نمیشه مصرف پروتیین بیشتر و کربوهیدرات کمتر در رژیم غذایی روزمره می باشدکه اگه این کارو انجام بشه به خدا قسم که تو کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.
برای جلوگیری از چاقی از کربوهیدرات، چربی، شیرینی ها کمتر باید استفاده شود و در این حال مصرف پروتئین افزایش پیدا کند تا در روند عضله سازی مشکلی حاصل نشود .
موفق باشید.

ali500
02-05-11, 23:31
برای خشک کردن بدن تنها و تنها نکته ای که باید مد نظر قرار بگیرهرکه متاسفانه خیلی جدی گرفته نمیشه مصرف پروتیین بیشتر و کربوهیدرات کمتر در رژیم غذایی روزمره می باشدکه اگه این کارو انجام بشه به خدا قسم که تو کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.
برای جلوگیری از چاقی از کربوهیدرات، چربی، شیرینی ها کمتر باید استفاده شود و در این حال مصرف پروتئین افزایش پیدا کند تا در روند عضله سازی مشکلی حاصل نشود .
موفق باشید.

منظور شما چند گرم پروتئین در روز هست ؟

Arash-kooshki
02-05-11, 23:52
منظور شما چند گرم پروتئین در روز هست ؟
برای یه آدم معمولی حداقل مصرف پروتئین 1 الی 2 گرم به ازای هر کیلو از وزن بدنشه.
برای یک ورزشکار معمولی 2 الی 3 گرم به ازای هر کیلو از وزن بدنش کفایت میکنه.
اما برای کسیکه بخواد چربی سوزی کنه این مقدار باید چند برابر باشه یعنی چیزی در حدود 4 الی 6 گرم به ازای هر کیلو از وزن بدنش، چون در این مرحله بدن کربوهیدرات کمتری برای سوزاندن داره پس ناچار میشه برای تولید انرژی از چربی ها ی انباشته شده در بدن استفاده کنه و بهترین دارویی که میتونه معجزه کنه و روند چربی سوزی رو افزایش بده مصرف مقدار بیشتر پروتئین نسبت به مواد غذاییه دیگس که این مقدار پروتئین ها رو می تونید از گوشت،مرغ،ماه ی ،مکمل های پروتئینی و ... تهیه کنید.
اینم بگم که یه رژیم خوب برای لاغر شدن تقریبا 3 الی 4 برابر یه رژیم خوب برای افزایش وزن هزینه دربر داره.
موفق و پیروز باشید.

Soldier
02-05-11, 23:52
دوستان یه چیزی یادتون نره ! کربو رو کم کنین افت انرژی و قدرت محسوسی اتفاق میفته و بی حوصلگی برای تمرین

Arash-kooshki
02-06-11, 00:08
یه حرکت با وزنه برای زیر شکم بگیداگه ممکنه ؟

چند حرکت توپ برای زیر شکم به صورت شماتیک
البته استفاده از وزنه با خودتونه!!!
یعنی واقعا میتونید

http://www.payeganltd.com/nabimages/itp/sport/laghar-kardane-shekam%20%2813%29.gif

http://www.payeganltd.com/nabimages/itp/sport/laghar-kardane-shekam%20%2815%29.gif

http://www.payeganltd.com/nabimages/itp/sport/laghar-kardane-shekam%20%2835%29.gif

اگه عضله ی دیگه ای از عضلات شکم مد نظرتون بود بگید تا سریع انیمیشن هاشو براتون بزارم تا هم طرز صحیح حرکتو یاد بگیرید همم کلا اون حرکتو درست یاد بگیرید

موفق و پیروز باشید.

سالازار
02-06-11, 00:10
دوستان یه چیزی یادتون نره ! کربو رو کم کنین افت انرژی و قدرت محسوسی اتفاق میفته و بی حوصلگی برای تمرین
بله کاملا" موافقم.زیاد افراطی عمل نکنین چون بدن به مقدار مشخصی کربوهیدرات نیاز داره.بنده یه مدت میزان مصرفی کربوهیدراتم رو خیلی کاهش دادم و واقعا" بی حوصلگی و اعصاب خوردی رو تو خودم حس میکردم الان 2 هفته ای هست رژیم غذاییم رو به حالت عادی برگردوندم و احساس بهتری دارم ولی غیر کربوهیدرات غذا....از موادی مانند انواع تنقلات ها کربوهیدرات نمیگیرم!
از نظر من به جای اینکه میزان کربوهیدرات رژیم غذایی تون رو به مقدار زیادی کاهش بدین....مقدارش رو متعادل کنین ولی در عوض میزان ورزش های هوازی رو زیاد کنین.