PDA

دیدن نسخه کامل : چه موادی باعث چاقی صورت می شود؟

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

mostafait
12-09-08, 23:06
سلام.

دوستان عزیز اگر امکان دارد راهنمایی کنید که چه موادی باعث چاقی صورت می شود البته به صورت سریع!

منظورم از سریع اینه که نهایتا در عرض دو هفته نشون بده!

ما بدنسازها همیشه صورتمون لاغر می مونه!

اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه!

tavakkol23
12-10-08, 00:05
بهترین و موثرترین داروی چاقی

http://www.niazerooz.com/Orders_Images/1387_04_20/IMGLarge-63351247281.jpg
قرص(پری اکتین)periactin موثرترین و بهترین دارو برای چاقی است . این قرص با پایین آوردن سوخت و ساز و تنظیم متابولیسم بدن و با اشتهای بسیار زیادی که ایجاد می کند موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود . بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص پری اکتین بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است البته منکر پودرها , پروتئینها و داروهای گیاهی نیستیم ولی آنچه مسلم است این قرص بسیار موثرتر و بهتر از بقیه عمل می کند و دلیل این موضوع هم مصرف کنندگانی هستند که آنرا استفاده کرده اند و بسیار راضی بوده اند. بنا به گفته بعضی از مصرف کنندگان در مدت چهار ماه 30 تا 35 کیلو گرم چاق شده اند. این قرص صورتهای لاغر را پر و چاق می کند و همچنین روی کسانی که استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است . این قرص ساخت معروفترین کارخانه داروسازی انگلیس است و مورد تایید بهداشت اروپا GMP و ایران می باشد و بعد از چاقی هیچگونه بازگشتی ندارد و کاملا بی ضرر است . عوارضی از قبیل تغییرات هورمونی , بی خوابی یا موارد دیگر ندارد . مصرف این قرص برای یک دوره کوتاه مدت پیش بینی شده و مقدار آن 6 بسته و 180 قرص می باشد .

PoRyAh
12-10-08, 01:39
مخمر آبجو هم خوبه
اما من خوردم
تاثير زيادي نديدم
فقط روزاي اول
البته اين دوره ميخوام روزي 8-9 بخورم
ببينم چي ميشه
ماسل جويس هم روي تمام بدنم تاثير گذاشته غير از صورتم

راستي ايني كه گفتيد باعث افزايش چربي ميشه؟شكم و ... توشه؟
از كجا ميشه تهيش كرد؟
قيمتش؟

روش از اين بهرت بلد نيستيد
چون با هزار بدبختي بدن خوبي درست كرديم
گرز نخوره توش (خراب نشه)

PoRyAh
12-10-08, 01:49
راستي اينم ليست قيمتش توي سايتهاي خارجي
كه فروشنده لينك داده
http://www.easy.md/536

بهبود سلامي
12-10-08, 11:46
من به شخصه از اين داروي سيپرو هيپتادين متنفر هستم اين دارو درست است اشتها را زياد ميكند ولي عوارض ناخوشايندي دارد از جمله خواب آلودگي پرخواشگري بي حوصلگي و... براي همين اگر فقط هدف چاقي صورت است استفاده از مخمر بهترين راه است

ERFAN MERCKX
12-10-08, 11:54
ميگم اين كه متابوليسم رو پايين مياره بد از اين كه دوره تموم بشه باز هم متابوليسم پايين مى ماند؟ يا مثل اوا ميشود؟

tavakkol23
12-10-08, 13:57
از كجا ميشه تهيش كرد؟
قيمتش؟

درود بر شما این مطالب در خصوصش پیدا کردم,ضمنا دوره و میزان مصرف این دارو توسط پزشك مورد اطمینان این دفتر تعیین شده است و هر گونه تغییر در آن نیاز به تایید دارد.
ما این محصول را با حذف واسطه و مستقیما از كشور انگلیس در اختیار مصرف كننده گرامی قرار می دهیم . همچنین به همراه آن یك دفترچه راهنمای غذاهای رژیمی تحویل داده می شود . در شهرستان می توانید مبلغ 59800 تومان خریداری کنید.

mehdidj
12-10-08, 15:51
بهترین و موثرترین داروی چاقی

http://www.niazerooz.com/orders_images/1387_04_20/imglarge-63351247281.jpg
قرص(پری اکتین)periactin موثرترین و بهترین دارو برای چاقی است . این قرص با پایین آوردن سوخت و ساز و تنظیم متابولیسم بدن و با اشتهای بسیار زیادی که ایجاد می کند موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود . بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص پری اکتین بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است البته منکر پودرها , پروتئینها و داروهای گیاهی نیستیم ولی آنچه مسلم است این قرص بسیار موثرتر و بهتر از بقیه عمل می کند و دلیل این موضوع هم مصرف کنندگانی هستند که آنرا استفاده کرده اند و بسیار راضی بوده اند. بنا به گفته بعضی از مصرف کنندگان در مدت چهار ماه 30 تا 35 کیلو گرم چاق شده اند. این قرص صورتهای لاغر را پر و چاق می کند و همچنین روی کسانی که استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است . این قرص ساخت معروفترین کارخانه داروسازی انگلیس است و مورد تایید بهداشت اروپا Gmp و ایران می باشد و بعد از چاقی هیچگونه بازگشتی ندارد و کاملا بی ضرر است . عوارضی از قبیل تغییرات هورمونی , بی خوابی یا موارد دیگر ندارد . مصرف این قرص برای یک دوره کوتاه مدت پیش بینی شده و مقدار آن 6 بسته و 180 قرص می باشد .

درود بر شما !

خطرناک نیست؟

tavakkol23
12-10-08, 18:18
درود بر شما !

خطرناک نیست؟
درود بر شما در مورد خطرناک بودنش نمی دانم,فقط به نظر من چاقی که ایجاد می کند در صورت عدم مصرف مجددا به حالت اولیه برمی گرد

ashna
12-10-08, 18:27
ساير دوستان لطفا اطلاعاتی در مورده این قرص دارين بگين.وزن که ميره به چه صورت هست؟

تندر
12-10-08, 20:17
این همه مکمل ، ماسل جویس ، ماموت ، موتانت مس و ... ،گیر دادین به این قرص ها که باید با ترس و لرز مصرف کنید !!!
به نظرم ، هیچ راهی برای چاقی صورت (موضعی نیست ) جز چاقی عمومی .(یا سینتول ، که اینو شوخی کردم)

mostafait
12-10-08, 22:01
دوستان عزیز من منظورم اینه که چه غذاهایی مصرف کنم که باعث چاقی صورت شود؟!

ali_ahw
12-10-08, 22:07
اي بابا .
همه جاي سايت دوستان و حتي استاد هم توضيح داده اند كه لاغر و چاق شدن صورت بسيار مرتبط است با چاقي و لاغري كل بدن . حتي طبق تجربيات شخصي بنده و خيلي از آقايون و حتي شما اگر در حال وزن كم كردن باشيد . اولين تغييرات روي صورت شما پديدار مي شود . انتظار نداشته باشيد كه كسي بگويد شما يك ماده غذايي مثل مثلا كاهو هندي بخور و صورتت چاق بشه .
به نظر من بهتره غذاهايي كه نخوردن آنها در رژيمها رعايت مي شود را بخوري . سيبزميني سرخ كرده ، سس مايونز ، كلا غذاهاي چرب و كربو دار .

Mazand Tiger
12-11-08, 14:27
مصطفی جان بهتره دنبالش نری
اگه میخای صورتت چاق بشه باید تمام بدن چاق بشه و بلعکس
این تجربه خودمه که دارم میگم وخیلی هارو هم دیدم اینطوری بودند

King Of Kings
12-11-08, 16:02
dadash age mikhay suratet faghat chagh she,shire khoshk bekhar beriz kafe dastet lis bezan bokhoresh.100 dar 100 moasere.

mehdidj
12-11-08, 17:04
dadash age mikhay suratet faghat chagh she,shire khoshk bekhar beriz kafe dastet lis bezan bokhoresh.100 dar 100 moasere.

آقا همینه!!!http://www.powerbuilding.ir/forums/images/icons/icon10.gif

PoRyAh
12-11-08, 17:18
ما رو گرفتيد ها
نميشه با قاشقف بخوريم
حتما بايد ليس بزنيم

راستي روزي 10 تا مخمر آبجو ميتونه تاثير داشته باشه؟

tavakkol23
12-11-08, 17:44
ما رو گرفتيد ها
نميشه با قاشقف بخوريم
حتما بايد ليس بزنيم

راستي روزي 10 تا مخمر آبجو ميتونه تاثير داشته باشه؟
درود بر شما تاپیک مخمر آبجو (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=2724&highlight=%D9%85%D8%AE%D9%85%D8%B1+%D8%A2%D8%A8%D8%AC%D9%88) .موفق باشید.

noura669dk
04-06-09, 23:30
با سلام

براي چاقي موضعي صورت بهترين روش استفاده از افشره گياهي

نارك ميباشد كه كاملا گياهي و بيضرر ميباشد و اثر آن اگر چه

خيلي سريع نيست اما برگشت ناپذير ميباشد و جوان كننده نيز

ميباشد چون باعث رفع چين و چروك نيز ميشود. اين نام، نام

تبليغاتي اين دارو ميباشد وگرنه اين افشره از تركيب چند نوع گياه

تهيه شده است. و مهمتر از همه قيمت بسيار پائين آن ميباشد.

موفق باشيد

zoobin
04-06-09, 23:35
این فونتت خیلی کوچیکه من نمیتونم بخونم اگه میشه یکم بزرگترش کن:poster_spam:

STRENGTH
04-06-09, 23:58
همه چیز گفتید جز دیانابول.دیانابول باعث میشه صورت پر بشه البته جنبه علمی نداره ولی تجربه ثابت کرده.

KEVIN IROONI
04-07-09, 14:12
من به هرکس که میخواد بدنش پف کنه ، مخصوصا صورتش ، پیشنهاد میکنم که شیر خشک رو غلیظ میل کنه.
یعنی با آب کم مخلوط کنه و میل کنه. صد درصد جواب میده. خیلی از دوستام که صورتشون لاغر بوده ، با این روش توپولی شدن.
البته این روش بی ضرر هستش. اما اگه بخواین ، میشه از دکورت استفاده کرد ، اما کلی ضرر داره

overgod
04-07-09, 21:38
حالا چی کار کنیم لاغر شه صورتمون

حسین موسوی
04-07-09, 21:40
در دوره هاي كات صورت لاغر مي شه

arash_arash209
04-17-09, 20:51
قرص پری اکتین از همه روش ها بهتر جواب میده

tavakkol23
04-17-09, 21:34

چربی‌های صورت را چگونه آب کنیم؟

همه می‌دانند که برای خلاصی از چربی اضافه ـ در هر ناحیه از بدن که باشد ـ باید فعالیت چربی‌سوز بیشتری انجام شود.

آب کردن چربی اضافی زیر چانه یا همان غبغب خودمان هم در این مورد استثنا نیست. البته داشتن غبغب برای افرادی که چاقند یا اضافه وزن دارند، امری طبیعی است اما گاهی این اتفاق می‌افتد که فرد با وجود طبیعی بودن وزن بدنش، با معضل غبغب دست به گریبان می‌شود و البته نباید فراموش کنید که وجود غبغب، تاثیر زیادی بر چهره فرد دارد و اصولا باعث می‌شود سن افراد، بیشتر به نظر برسد.

جراحی پلاستیک یکی از راه‌های از بین بردن سریع غبغب است اما یک‌راه درمانی مفید بدون درد و خونریزی نیز برای از بین بردن این مشکل زیر‌چانه‌ای وجود دارد؛ ورزش دادن عضله این ناحیه که صد البته بهتر از عمل جراحی است!

برای کشیدن عضله این ناحیه، چندین ورزش راحت وجود دارد که به تعدادی از آنها در این قسمت می‌پردازیم:

۱/ کف دست‌ها را برای ۱۰ ثانیه به پیشانی‌تان فشار دهید. این فشار را در جهت عکس گردن و سر وارد کنید. باید حس کنید که گردن و چانه‌تان سفت شده‌اند. این حرکت را، البته این بار با قرار دادن دست در پشت سر، تکرار کنید. همین حرکت را در دو طرف سر نیز تکرار کنید و در این حالت، دست خود را به شکل پیاله کرده و آن را روی گوش خود قرار دهید و ورزش مذکور را انجام بدهید.

۲/ در ورزش دیگری که برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌کنیم، باید به این ترتیب عمل کنید؛ چانه‌تان را بالا بگیرید و دهان خود را باز و بسته کنید؛ انگار که آدامس می‌جوید. در این ورزش، باید حس کنید که عضلات آرواره تا گردن شما سخت شده‌اند.

۳/ دهان خود را باز کنید، خیلی آهسته سر خود را به عقب خم کنید و در همین حال بمانید. حالا لب پایین را تا روی لب بالای خود حرکت دهید و این حرکت را چندبار انجام دهید.

۴/ همان‌طور که سرتان در حالت طبیعی قرار دارد (بدون خم کردن آن به هر جهتی)، سعی کنید لب پایین خود را به بینی‌تان بزنید! البته این اتفاق تقریبا غیرممکن است اما تلاش برای انجام چنین کاری، برای هدف شما مفید خواهد بود.

۵/ بیرون آوردن زبان از دهان، آن هم به طور مداوم و پشت سر هم، عضلات دهان و صورت را تقویت می‌کند و در از بین بردن غبغب نیز مؤثر خواهد بود.

توصیه می‌کنیم این ورزش‌ها را روزی ۲ بار انجام دهید. (salamatnews)

KEVIN IROONI
04-17-09, 23:13
دمت گرم توکل جان

amoo hasan
04-19-09, 01:55
برای لاغر شدن صورت سریعترین راه إعتیاده...:naughty: آی زود جواب مــیــده...!!! :blow:
ولـــی حالا دور از شوخی...
دوستان بالإتفاق درست میگن، چاق یا لاغر شدن صورت بیشتر به وزن کلــی بدن ربط داره؛ اما خوب یه جورایی به ژنتیک هم هست... اونو دیگه نمیشه کاریش کرد، من خودم تو دوستام نمونش رو دارم، یکی از رفیقام هست که اصلاً هم چاق نیست، ولی انقدر لپ داره که صورتش شده مثل بشقاب... البته برعکسـش هم موجود هست...

omiddavoodi
04-29-09, 13:27
اگر از لاغري رنج مي بريد انبه بخوريد
انبه ميوه بسيارخوشمزه و خوش طعمي است که سرشار از ويتامينها و املاح معدني است؛اين ميوه خاصيت آنتي اکسيداني دارد و فاقد کلسترول و چربي پرخطر است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از برنا،انبه رسيده از نظر طب قديم ايران گرم و خشک بوده است.قدمت اين ميوه به 4000 سال پيش برمي گردد.انبه داراي فيبر زيادي است،اما ميزان کالري و سديم آن کم است.انبه سرشار از ويتامين a،b1،b2b3،c وپتاسيم و کلسيم و آهن است.
پوست انبه داراي 15 تا 18 درصد تانن است و يک قاشق چايخوري پوست کوبيده آن دوبار در روز براي اسهال مفيد است.
انبه تقويت کننده دستگاه گوارش است و کليه و مثانه را تقويت مي کند.براي بهبود سرفه ،تنگي نفس ،انواع سردرد ،اسهال و دردهاي قولنجي نيز مفيد است.خوردن انبه عطش را برطرف مي کند.براي چاق شدن افراد لاغر مفيد است.اين ميوه ادرار آور و مليّن بوده و تقويت کننده قواي **** است.مصرف آن رنگ صورت را درخشان کرده و دهان را خوشبو مي‌کند.انبه داراي مقدار زيادي اسيد گاليک است که دستگاه گوارش را ضد عفوني و تميز مي‌کند. انبه تميز کننده خون مي‌باشد و حرارت بدن را کاهش مي‌دهد و تب را پائين مي‌آورد.
انبه در درون خود هسته اي دارد که مغز اين هسته نيز خواص درماني زيادي دارد.به اين ترتيب که خوردن مغز هسته اسهال را برطرف مي‌کند و براي معالجه سرماخوردگي نيز مفيد است.سرفه‌هاي سخت را درمان مي‌کند و درمان کننده بواسير خوني است.زناني که به دلايلي دچار خونريزي از رحم مي‌باشند و يا بين دو عادت ماهيانه خونريزي دارند براي رفع آن بايد از مغز انبه استفاده کنند. مغز هسته انبه کرم کش و ضد اسهال و استفراغ است و تسکين دهنده آسم و تنگي نفس مي باشد.
اما با وجود خواصي که درباره اين ميوه ذکر شد بايد توجه داشته باشيد که زياده روي در مصرف انبه براي افرادي که طبع گرم دارند، مضر است. هضم انبه براي بعضي از افراد سخت است و ممکن است ايجاد خارش و دمل نمايد.انبه چون گرم است خوردن آن براي افراد گرم مزاج مناسب نيست و اين اشخاص بايد آن را با سکنجبين ميل نمايند.

vbigdeli
05-18-09, 01:14
من به هرکس که میخواد بدنش پف کنه ، مخصوصا صورتش ، پیشنهاد میکنم که شیر خشک رو غلیظ میل کنه.
یعنی با آب کم مخلوط کنه و میل کنه. صد درصد جواب میده. خیلی از دوستام که صورتشون لاغر بوده ، با این روش توپولی شدن.
البته این روش بی ضرر هستش. اما اگه بخواین ، میشه از دکورت استفاده کرد ، اما کلی ضرر داره

آقا شیرخشک چه شرکتی بگیریم؟

KEVIN IROONI
05-18-09, 01:28
قبلنا شیر نیدو خیلی خوب بود. جدیدا خبر ندارم داداش

vbigdeli
05-18-09, 01:53
خوش تیپ چقدر مصرف کنیم ؟
تابحال همه چی شنیده بودم،بجز مصرف شیرخشک!
چند وقته جواب میده؟
الان مخمر اب جو هم میندازم بالا..

KEVIN IROONI
05-18-09, 02:10
خوشتیپ خودتی داداش.
غلیظ مصرف کن دیگه. کم آب باشه. شیرش رو زیاد کن.
تا وقتی که جواب بگیری مصرف کن.

emperor of body
05-18-09, 20:59
شیر خشک هومانا همم بد نیست.

tavakkol23
05-19-09, 01:00
آقا خوابیدن زیاد نه تنها صورت بلکه بقیه اعضای بدن را چاق می کند . من خودم زیاد می خوابم صورتم کاملا پف می کند . این مقاله را پیدا کردم شاید بدرد تان بخورد . تاثير خواب بر چاقي
خلاصه : خوب بخوابيد تا خوش اندام بمانيد
متن کل خبر : دانشمندان در پي يك سلسله تحقيقات مي‌گويند اگر مي‌خواهيد وزن مناسب خود را حفظ كنيد 7 تا 8 ساعت در شبانه‌روز بخوابيد، نه كمتر و نه بيشتر.
به گزارش خبرگزاري شين‌هوا، پژوهشگران دانشگاه لاوال در كوبك‌سيتي در تحقيق جديدي كه در زمينه چاقي انجام داده‌اند نشان دادند كه ميزان مطلوب براي خواب انسان‌ها 7 تا 8 ساعت در شبانه‌روز است و افرادي كه بسيار كم مي‌خوابند و افرادي كه زياد مي‌خوابند در واقع دچار افزايش وزن مي‌شوند.
اين تحقيق كه در يك دوره زماني 6 ساله انجام گرفت نشان داد افرادي كه 5 تا 6 ساعت و نيز افرادي كه به طور متوسط 9 تا 10 ساعت در شب مي‌خوابيدند در مقايسه با افرادي كه شبها 7 تا 8 ساعت مي‌خوابيدند، بيشتر دچار اضافه وزن شدند.

اين پژوهشگران 276 فرد بزرگسال 21 تا 64 ساله را مورد بررسي قرار دادند. نيمي از اين افراد اعضاي خانواده‌هايي بودند كه دست‌كم يكي از والدين و يكي از فرزندان آنها براساس معيارهاي BMI چاق بودند.

نتيجه نشان داد افرادي كه خواب كمي دارند به طور ميانگين 1/98 كيلوگرم و افرادي كه پرخواب بودند نيز به طور متوسط 1/58 كيلوگرم بيش از آناني كه خواب متوسط داشتند، اضافه‌وزن پيدا كردند. اين تحقيق در مورد علت اضافه‌وزن افرادي كه كم يا زياد مي‌خوابند، پاسخ قطعي ارائه نمي‌دهد.

اما آنجلو ترمبلي مجري اين تحقيقات مي‌گويد: تصور بر آن است كه بي‌خوابي توليد هورمون‌هايي تنظيم‌كننده اشتها را مختل مي‌كند. ظاهرا خواب بسيار كم توليد گرلين هورمون هشداردهنده گرسنگي را افزايش و توليد لپتين هورمون هشداردهنده سيري را كاهش مي‌دهد.

ترمبلي مي‌گويد برخي محققان در مورد افرادي كه زياد مي‌خوابند معتقدند كه در واقع آنها بد خواب هستند و از آنجا كه خواب خوب و مناسبي نداشته‌اند، زياد در بستر مي‌مانن .(salamat)

maximilyanus
06-21-09, 15:20
سلام دوستان ...
بره یه دختر 17 ساله قد 160 وزن 49 کیلو چه مکمل یا چه چیزی مناسبه که چاق بشه البته نه فقط صورت بلکه کل بدن البته تناسب .....
مکمل پودر یا چیزی اگه سراغ دارین بگین بد بخت دپرسه....
ها راستی بد غذا هم هست هر غذایی نمیخوره از دارو ام میترسه چیزی براش هست که معرفی کنین ...

tavakkol23
06-21-09, 15:36
سلام دوستان ...
بره یه دختر 17 ساله قد 160 وزن 49 کیلو چه مکمل یا چه چیزی مناسبه که چاق بشه البته نه فقط صورت بلکه کل بدن البته تناسب .....
ها راستی بد غذا هم هست هر غذایی نمیخوره از دارو ام میترسه چیزی براش هست که معرفی کنین ...
دوست عزیز این دو تا تاپیک چک کن مخمر آبجو (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=2724&highlight=%DA%86%D8%A7%D9%82+%D8%B4%D8%AF%D9%86) , افزایش وزن (http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=2447&highlight=%DA%86%D8%A7%D9%82+%D8%B4%D8%AF%D9%86) , راه حلی برای چاق شدن :

يك كارشناس تغذيه گفت: مصرف آجيل و دانه‌هاي روغني در افزايش وزن موثر است.
دكتر "مريم صفايي" روزچهارشنبه‌درگفت وگو با خبرنگار ايرنا مركزاستان تهران افزود: دررژيم‌هاي چاقي بايد مصرف چربي و موادغذايي پركالري افزايش يابد.
وي اظهارداشت: بر اين اساس، از مصرف غذاهاي آب پز و كبابي دررژيم‌هاي چاقي بايد تا حدممكن پرهيز شود.
وي افزود: پخت غذا به‌صورت آب پز سبب انتقال چربي وديگرمواد موردنياز بدن، به آب غذا شده و مانع رسيدن آن به بدن مي‌شود.
وي تاكيدكرد: افراد لاغر درطول رژيم غذايي بايد ديرتر شام خورده‌و نيز زودتر به رختخواب بروند.
اين كارشناس تغذيه گفت: افرادلاغر در رژيم‌هاي غذايي چاقي بايد مايعات را در آخر وعده‌غذايي استفاده‌كرده و از مصرف آن قبل از غذا و در حين وعده غذايي به دليل پرشدن حجم معده، پرهيز كنند.
صفايي افزود: مصرف سالاد و سوپ هم بايدپس ازوعده‌اصلي غذايي مصرف شود.
وي خاطرنشان كرد: در رژيم‌هاي چاقي، صبحانه‌نيزبايد ديرتر ازوقت معمول و حداقل با رعايت فاصله زماني دو ساعت پس از بيدار شدن، خورده شود.
وي اظهارداشت: در رژيم‌هاي چاقي، توصيه نمي‌شود كه فرد فقط بخورد زيرا خوردن مهم نيست بلكه داشتن يك برنامه صحيح غذايي، رعايت فواصل غذايي و فواصل خواب و غذا از اهميت بيشتري برخوردار است.
وي تاكيد كرد: قبل از شروع رژيم چاقي انجام آزمايش خون براي اطمينان از سلامت فرد اولين گام محسوب مي‌شود چرا كه لاغري در برخي موارد مي‌تواند ريشه در ابتلاي فرد به‌برخي بيماري‌ها همچون پركاري غده‌تيروئيد داشته باشد.
وي افزود: رژيم چاقي نبايد به صورت عادات غذايي در فرد باقي بماند بلكه پس از رسيدن به وزن ايده‌آل بايد قطع شود، زيرا مصرف غذاهاي پركالري از جمله غذاهاي پرچرب در درازمدت ممكن است عوارضي را براي فرد به دنبال داشته باشد. اين مسايل را مدنظر قرار دهند :
1 - بررسي وضع سلامت و نداشتن مشکلات متابوليسمي و هورموني
2 - دوري از اضطراب ، استرس و عصبانيت ( اين افراد بايد کمک سايرين را بپذيرند و يک تنه به جنگ مشکلات زندگي نروند )
3 - زياد کردن وعده هاي غذايي و پذيرفتن اين نکته که حتي در صورت سير بودن ، بايد کمي بيشتر خورد ( خصوصا" غذاهاي چرب )
4 - بهره بردن از خواب کافي ، تفريح ،‌ استراحت و روابط دوستانه
5 - انجام ورزشهاي قدرتي منظم براي افزايش توده عضلاني
6 - درنهايت پاسخ به اين سوال که واقعا" چرا مي خواهيد چاق شويد و پيدا کردن يک دليل قانع کننده براي انجام اين کار. گروه اینترنتی نیک صالحی (http://www.niksalehi.com/)

STRENGTH
06-21-09, 17:15
سلام دوستان ...

دوست عزیز اولین راه حل اینه که ایشون باید به یک متخصص غدد مراجعه کنند اگر مشکل تیروئید نداشتند از مکملهای پروتئین بالا استفاده کنند+مولتی ویتامین+** کمپلکس خوراکی+قرص اهن و..... فقط اصلا گینر استفاده نکنند بدلیل این که بدن خانمها به سرعت چربی پهلو و ** اس ** و شکم میگیره.

KEVIN IROONI
06-21-09, 20:21
اولش بره فول آزمایش بده و ببینه در چه وضعیتی به سر میبره. ببینه علت کم اشتهاییش مربوط به بیماری هستش یا عادت بد غذایی؟
اولین کار واسه خانومها ، اصلاح تغذیه هستش.
دومین کار استفاده از ویتامینها و مواد معدنی و اسیدهای چرب ، امگا تری هستش.
بعد از مدتی که به رشد قابل قبول رسید و بدن استوپ نمود ، اونوقت مکمل های پروتئین و کربو هیدارت دار.

maximilyanus
06-21-09, 21:30
از تمامی دوستان خوبم که جوابم رو دادن خیلی متشکرم ....
منم اولش گفتم آزمایش تیروءید ولی گفت اینارو دکتر ازش آزمایش گرفته ومشکل هرمونی وتیروئید نداشته دکتر تغذیه ام رفته ولی برنامه ها جواب نداده کلا بد غذاست فکر کنم از همش بهتر همون مخمر آبجو و چیزایی که شما دوستان گفتین براش خوب باشه ...
راستی ببخشید این دلستر هایی که تو ********ا هست اینام چاق میکنه؟

tavakkol23
06-21-09, 22:04
از گروه نوشابه ها انواعی هستند که بر پایه­ی ماءالشعیر تولید می­شود که با نام دلستر وارد بازار می­شود.
دلستر حاوی مالت جو، گلوکز، ویتامین‌های گروه B، ویتامین C، اسیدهای آمینه و آب کربوناته است.
خواص مفید دلستر شامل موارد زیر است:
برطرف کردن خستگی،
رشد بدن به خصوص سلول‌های مغزی در کودکان،
دفع رسوبات کلیه و جلو‌گیری از تشکیل سنگ‌های کلیوی و ادراری،
ضد عفونی کردن روده،
افزایش شیردهی در مادران.
با توجه به اثرات مفید دلستر، مصرف آن به جای نوشابه‌های کولا یا پرتقالی گازدار خیلی خوب است، البته به شرطی به مقدار متعادل مصرف شود.
دوست عزیز زیاده‌روی در مصرف هر نوع ماده غذایی (حتی اگر مفید باشد) برای سلامتی بدن مضرّ است. بنابراین به مقدار مناسب و متعادل دلستر بنوشید، نه زیاد.
زیاده‌روی در مصرف دلستر، بعلت داشتن قند و گازCo2 برای سلامتی مضرّ است، زیرا قند و اسید موجود در آن باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود. قند هم باعث ایجاد کالری اضافی و چاقی می‌شود.

کارشناس تغذیه تبیان

KEVIN IROONI
06-22-09, 00:53
از تمامی دوستان خوبم که جوابم رو دادن خیلی متشکرم ....
منم اولش گفتم آزمایش تیروءید ولی گفت اینارو دکتر ازش آزمایش گرفته ومشکل هرمونی وتیروئید نداشته دکتر تغذیه ام رفته ولی برنامه ها جواب نداده کلا بد غذاست فکر کنم از همش بهتر همون مخمر آبجو و چیزایی که شما دوستان گفتین براش خوب باشه ...
راستی ببخشید این دلستر هایی که تو ********ا هست اینام چاق میکنه؟

عادت بد غذایی باعث سو تغذیه میشه داداش.

messi_68
07-10-09, 00:01
این نوشابه های رژیمی (light)با چه ماده ای شیرین شدن؟ایا قند دیگه ای (به جز گلوکز) بهشون اضافه شده؟

Albert Dilanchian
07-10-09, 00:58
يك ليوان نوشابه معمولي حاوي 100 كالري انرژي و يك ليوان نوشابه رژيمي حاوي 2 كالري انرژي است. به طور كلي قندهاي مصنوعي موجود در نوشابه‌هاي رژيمي نظير: آسپارتام، آسه سولفام پتاسيم و... كه امروزه در ميان تركيبات مندرج روي برچسب بطري نوشابه‌هاي رژيمي به چشم مي‌خورد، درواقع نوعي پروتئين كوچك با قدرت شيرين‌كنندگي بالاتر از شكر هستند كه گرچه براي افراد با اضافه وزن بالا و بيماران ديابتي كاربرد داشته و از پوسيدگي و فساد زودرس دندان‌ها جلوگيري مي‌كنند ولي مصرف مداوم و زياده از حد آنها نيز مضرات ناگواري را به همراه خواهد داشت.

به طوري كه فسفر را از مغز، كلسيم را از استخوان‌ها و دندان‌ها، سديم را از عضلات و اكسيژن را از معده گرفته و بدن را به مسموميت تدريجي دچار مي‌كند كه در پاره‌اي تحقيقات، سرطانزايي برخي از انواع آنها گزارش شده و برخي از كشورها نيز مصرف آن را ممنوع كرده‌اند.

yuhu
08-03-09, 12:58
تا اونجايي كه من ميدونم آجيل هم براي چاقي و پر شدن صورت توصيه ميشه

body_class ic
08-22-09, 01:55
برای صورت مستقیم کربو و چربی که میدونید.و ماساژ صورت با کرم های مخصوص

Mahnaz
08-22-09, 08:36
تا جایی که می تونین صبحها زیاد بخوابید که باعث چاق شدن صورت میشه.

CatDog
08-22-09, 08:53
این نوشابه های رژیمی (light)با چه ماده ای شیرین شدن؟ایا قند دیگه ای (به جز گلوکز) بهشون اضافه شده؟
با aspartame شیرین میشه که از شکر بدتر هست برای بدن و خطرناکه .بعضی از مکملها هم از همین ماده استفاده میکنن که خیلی مضر هست. نمونش محصولات ماسلتک muscletech (یا به قول بعضیا ماسلتچ!!!) هست که به زور تبلیغات ملیونی فروش میره. روی بسته بندیاش هم یه عکس تابلو فوتوشاپی هست که طرف بعد 2 هفته 20 کیلو وزن خشک اورده.

mostafait
08-22-09, 13:21
سلام.

دوستان عزیز من مخمر آبجو رو تست کرده ام و روزانه 15 عدد مصرف می کردم 5 عدد بعد صبحانه و 5 عدد بعد نهار و 5 عدد هم بعد شام!

که جواب هم گرفتم!!!

دوستان عزیز چند نفری رو دیدم که مکملی از دارو خونه و یا عطاری ها تهیه کرده بودند با نام افلاطون!
که بد جوری صورتشون چاق شده!!!!!!

آیا اطلاعاتی در این باره دارید؟!

tavakkol23
08-22-09, 13:54
سلام.

دوستان عزیز من مخمر آبجو رو تست کرده ام و روزانه 15 عدد مصرف می کردم 5 عدد بعد صبحانه و 5 عدد بعد نهار و 5 عدد هم بعد شام!

که جواب هم گرفتم!!!

دوستان عزیز چند نفری رو دیدم که مکملی از دارو خونه و یا عطاری ها تهیه کرده بودند با نام افلاطون!
که بد جوری صورتشون چاق شده!!!!!!

آیا اطلاعاتی در این باره دارید؟!
پودر چاق کننده افلاطون

http://iranfast.persiangig.com/document/aflaton-%2B85%25.gif
يكي از مكمل هاي گياهي كه باعث افزايش سريع وزن مي شود پودر چاقي افلاطون مي باشد. از گياهان تشكيل دهنده اين پودر مي توان جوانه گندم و جوانه جو و .... نام برد. این نوع پودرها کاملا گیاهی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد و نکته قابل تامل اینکه از این پودر دربازار به اسم افلاطون بسیار زیاد وجود دارد ولی باید دقت کرد که بهترین کیفیت را انتخاب نمایید.
http://iranfast.persiangig.com/WebImage/vitamine/aflatoon%20pic/af100.JPGمحصول: افلاطون 100 گرمی درصدر پروتئین : 55%

http://iranfast.persiangig.com/WebImage/vitamine/aflatoon%20pic/af150.JPGمحصول: افلاطون 150 گرمی درصدر پروتئین : 70%http://iranfast.persiangig.com/WebImage/vitamine/aflatoon%20pic/af200.JPGمحصول: افلاطون 200 گرمی درصدر پروتئین : 85%http://iranfast.persiangig.com/WebImage/vitamine/aflatoon%20pic/af300.JPGمحصول: افلاطون 300 گرمی درصدر پروتئین : 85%+ همراه با کراتین