درباره ی ما را بخوانید،  اساس کار در سایت را بدانید، توجه داشته باشید به استناد قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و هنرمندان  برداشت مطلب از این سایت صرفا منوط به اجازه ی کتبی مدیر آن است. با متخلفین پیگرد قانونی می شود. در صورتی که شکایتی از سایت دارید اطلاع دهید تا رسیدگی کنیم.

 

http://www.sadeghsalamy.com/flash/n94.jpg

نوروز بر همه ی کاربران و خانواده و عزیزان شان خجسته باد

لحظه ی تحویل سال در این تاپیک دور هم نشینی و شب نشینی داریم و همه دعوتید.

لطفا به دقت بخوانید: قضا و بلا همیشه برای همسایه و غزیبه ها نیست. در میان ماها هستند کسانی که اکنون نفس کشنده و در سلامت کامل هستند ولی پس از تعطیلات سال نو دیگر در بین ما نبوده و یا دست کم مجروح بوده و صدمات جبران پذیری متحمل خواهند شد و این در حالی است که با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت احتیاط بیشتر، این امر قابل پیشگیری است! به هر دلیل در صورتی که در شرایط عادی نیستید هرگز رانندگی نکنید! اعم از مصرف مواد مخدر یا خدای نکرده الکل! از رفتارهای پر خطر جدا پرهیز کنید. حادثه اصلا خبر نمی کند. کمترین سهل انگاری به مرگ و میر خود شما و نزدیکان و دیگر افرادی که صرفا در اثر بی مبالاتی شما دچار حادثه می گردند خواهد شد. هدف از سفر همیشه هم رسیدن نیست و لذت بردن از مسیر و لذت بردن از رفتن از جمله لذاتی است که ما ایرانی ها باید بیاموزیم. حادثه و رخداد بد همیشه هم برای همسایه نیست و ممکن است برای خود ما هم رقم بخورد. با بی مبالاتی و ژانگولر بازی تعطیلات را برای خود و دیگران زهرمار نکنید. به خداوندی خدا ادب و احترام به حقوق و متمدن بودن نه تنها به زیبا ترین شدن حیات و جامعه کمک می کند بلکه لحظات را برای خود ما نیز شادی بخش تر خواهد کرد. بیاموزیم که شادی کردن و خوشی های ما هرگز و هرگز نباید موجب مکدر شدن و آزار و اذیت دیگران شود. بیاموزیم که دیگران از حضور ما و از بودن ما در کنارشان احساس امنیت و دلگرمی و خرسندی بکنند و مایه ی سلب آرامش دیگران نشویم. لطفن!

  • پروويرون

   اين دارو نيز استروئيدي تزريقي با آثار نيرومند آندروژنيکي است که براي سفت کردن عضلات و همچنين براي مقابله به استروژن ناشي از تجزيه شدن ديگر استروئيدها در بدن مورد استفاده قرار مي گيرد. افزايش در خور توجه ميل و قواي **** با مصرف اين دارو در انسان ديده شده است. برخي از ورزشکاران اين دارو را حتي به «وياگرا» ترجيح مي دهند. اين دارو اندکي براي کبد سمي بوده و در عوض به هورمونهاي **** زنانه تبديل نمي شود. اين دارو که در برخي کشورها به نام «مسترولون» نيز شهرت پيدا کرده است براي کساني که قصد اضافه کردن وزن را نداشته و دوست دارند در همان دسته وزني خود به سفتي و تراشيدگي مطلوب عضلاني برسند، ايده آل به نظر مي رسد. معتبر ترين نمونه هاي اين دارو را کمپاني هاي داروسازي آلمان و مکزيک توليد و روانه بازار کرده است.

   برای دیدن تصویر به اصل مقاله که در زیر لینک داده شده است بروید. سایت صادق سلامی

   قرصهاي خوراکي 25 ميلي گرمي اين دارو آندروژني چند منظوره است که خواص آنابوليکي درخور توجهي داشته و به منظور و مقاصد گوناگون تجويز مي شود. اين دارو و اين استروئيد خوراکي از اين جهت که ترکيب «non-17 Alpha» را در ساختمان شيميايي خود ندارد، دارويي منحصر به فرد محسوب مي شود. از اين دارو براي تقويت فواي **** مردان نيز استفاده مي شود. مصرف اين دارو با رعايت پاره اي احتياطات حتي در طولاني مدت نيز امکان پذير است. اين دارو را تقريبا مي توان با تمام استروئيدهاي ديگر مصرف کرد.
   از اين دارو مي توان براي درمان 20 الي 30 ميليلون مردي که از ناتواني **** رنج مي برند، استفاده کرد. اين دارو به صورت قرصهاي 25 و 50 ميلي گرمي و در بسته هاي غالبا 20 تايي تهيه و عرضه مي شود که دز مصرف روزانه آن نيز در حدود 1 قرص تجويز شده است. دز مصرف اين دارو براي ورزشکاران بين 2 الي 4 قرص در روز متغيير است.
   صادق سلامی
   هرگونه استفاده محتوايي و هرگونه کپي برداري جزئي و کلي از مطالب اين سايت در نشريات، وبلاگ ها و سايت ها و غيره ممنوع است.
   نظر 5 نظر
   1. آواتار eslami
    eslami -
    اين دارو نيز استروئيدي با آثار نيرومند آندروژنيکي است که براي سفت کردن عضلات و همچنين براي مقابله به استروژن ناشي از تجزيه شدن ديگر استروئيدها در بدن مورد استفاده قرار مي گيرد. افزايش در خور توجه ميل و قواي **** با مصرف اين دارو در انسان ديده شده است. برخي از ورزشکاران اين دارو را حتي به «وياگرا» ترجيح مي دهند. اين دارو اندکي براي کبد سمي بوده و در عوض به هورمونهاي **** زنانه تبديل نمي شود. اين دارو که در برخي کشورها به نام «مسترولون» نيز شهرت پيدا کرده است براي کساني که قصد اضافه کردن وزن را نداشته و دوست دارند در همان دسته وزني خود به سفتي و تراشيدگي مطلوب عضلاني برسند، ايده آل به نظر مي رسد. معتبر ترين نمونه هاي اين دارو را کمپاني هاي داروسازي آلمان و مکزيک توليد و روانه بازار کرده است.
   1. آواتار eslami
    eslami -
    قرصهاي خوراکي 25 ميلي گرمي اين دارو آندروژني چند منظوره است که خواص آنابوليکي درخور توجهي داشته و به منظور و مقاصد گوناگون تجويز مي شود. اين دارو و اين استروئيد خوراکي از اين جهت که ترکيب «non-17 Alpha» را در ساختمان شيميايي خود ندارد، دارويي منحصر به فرد محسوب مي شود. از اين دارو براي تقويت فواي **** مردان نيز استفاده مي شود. مصرف اين دارو با رعايت پاره اي احتياطات حتي در طولاني مدت نيز امکان پذير است. اين دارو را تقريبا مي توان با تمام استروئيدهاي ديگر مصرف کرد. از اين دارو مي توان براي درمان 20 الي 30 ميليلون مردي که از ناتواني **** رنج مي برند، استفاده کرد. اين دارو به صورت قرصهاي 25 و 50 ميلي گرمي و در بسته هاي غالبا 20 تايي تهيه و عرضه مي شود که دز مصرف روزانه آن نيز در حدود 1 قرص تجويز شده است. دز مصرف اين دارو براي ورزشکاران بين 2 الي 4 قرص در روز متغيير است.
   1. آواتار eslami
    eslami -
    خوب بدنو سفت و سخت ميكنه!!

    همچين يه حس خوبي به ادم ميده!!!

    من با اين حس خيلي حال ميكنم.
   1. آواتار ali_gentleman1
    ali_gentleman1 -
    میشه تو دوره سوستانون و دکا درابولین از پروویرون هم استفاده کرد؟؟
   1. آواتار fereidoon_behkar
    fereidoon_behkar -
    نقل قول نوشته اصلي به وسيله ali_gentleman1 نمايش پست
    میشه تو دوره سوستانون و دکا درابولین از پروویرون هم استفاده کرد؟؟
    بايد استفاده بشه .....